Hidrolik Silindirler

Hidrolik Silindirler kalıplarınıza özel olarak üretilmektedir. Kalıplarnızdaki hareketler için optimum çözüm maksimum performans sunmaktadır. Silindir imalatı konusunda alanında tecrübeli ve uzman çalışanlarımız sizlere sorunsuz ve çözüm odaklı hizmet vermektedir. 

Firmamız haftanın 7 günü sizlere teknik anlamda çözüm üretmektedir. Bizlere göndereceğiniz kalıp datasına  göre, kalıbınıza en uygun olan ürünü tasarlanmaktadır. Ürün tamamlandıktan sonra yerine koyarak montalı olarak sizlere göndermekteyiz. 

Firmamız Bünyesinde Akıllı Silindirler Üretim Kapasitemiz:

Firmamız, Ø12mm çaptan Ø200mm çapa kadar ve 1mm stroktan 500mm stroka kadar monoblok silindir üretebilmektedir. Bunun yanı sıra yer sorun teşkil eden uygulamalarınız için kompakt ve mini tiplerde, maça kilitlerinin uygulanamadığı yerler için ise kendinden kilitlemeli hidrolik silindirler üretebilmektedir. Kalıplama bilgi ve  altyapımız sayesinde üreteceğiniz kalıplarınızda çalışma koşulları ve kalıp ömrüne en uygun silindirleri seçerek sorunsuz ve maksimum verimi almanızı garantilemiş olacaksınız.

Hidrolik Silindirler